domowe sposoby

„Domowe Sposoby na Bachatę”

Pierwszy w Polsce kurs Bachaty z najsympatyczniejszą parą na świecie!

Trenuj i rozwijaj się nie wychodząc z domu!

Przygotowaliśmy dla Was fantastyczną dawkę wiedzy tanecznej okraszoną dużą dawką humoru!

Więc jeżeli chcesz lepiej tańczyć Bachatę to wykorzystaj czas i trenuj w domu!

Trening własny przynosi ogromne efekty, a dzięki cennym wskazówkom jakie przygotowali dla Was Duda & Adriana, wasze umiejętności znacznie wzrosną.

Duda & Adriana – dwójka szalonych tancerzy, którzy postanowili stworzyć coś innego – pełnego dobrej energii, wariactwa i miłości do tańca.

Maciek Duda
Tancerz, muzyk – przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego „Taniec Życia” emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Prowadził zajęcia na wielu festiwalach w Polsce i za granica (m.in. Bachata King Festival- Grecja, Estonia Bachata Festival, Bachata All Stars Festival Budapeszt, El Sol Warsaw Festival i wiele innych).

Adriana Drozdowicz
Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyrażać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane. Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsce na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Teamu, Światowego Projektu Judith Cordero – Judith Ladies Styling. Obecnie również studentka 2letniego kursu pedagogiki tańca jazzowego

Pierwsze lekcje kursu
Wstęp #1
Lekcja z muzyką #2
Lekcja - Liczenie #3
Lekcja - Nauka #4

Poziom: dla tańczących!

Pozostałe lekcje znajdziecie tu: tancze-online.pl

Produkt dla: